Kontakt +420 792352259 info@banketovynabytek.cz

Cateringové stoly, Banketové stoly

Příprava profesionálního cateringu pro konference, pracovní nebo obchodní setkání nebo školení je opravdové umění. Potřeba je nejen rozplánovat jídlo, ale také zasedací pořádek a rozmístění stolů, které splní očekávání zákazníka, co se týká celkového dojmu v místnosti, praktické rozložení, nebo dokonce množství pozvaných účastníků. Faktem je, že stoly tohoto druhu mohou mít různé velikosti a tvary, a měly by se lehce rozkládat, aby bylo možné odpovídajícím způsobem splnit všechna očekávání a zkrátit dobu přípravy interiéru.

V našem internetovém obchodě nabízíme všem zainteresovaným zákazníkům moderní, profesionální cateringové stoly. Ty jsou vyrobeny z odolných spolehlivých materiálů, díky čemuž se hodí stejně tak na vnitřní používání, jako na venkovní akce. Jejich skládací mechanismus zajišťuje pohodlné rozkládání na jakémkoli místě, ale zároveň nesnižuje stabilitu desky. Cateringové stoly jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Příprava banketů různých typů obvykle zahrnuje nutnost přizpůsobit veškerý nábytek uvnitř potřebám akce. Abychom tak mohli vykonat, musíme zainvestovat do profesionálních banketových stolů, které se budou hodit současně na bankety „na stojato”, kdy budou využity na různé jednohubky, a současně aby se daly využít jako pevné stoly ke kterým je možnost si přisednout. Takové stoly musí být správně vytvořeny. Důležité je také, aby se daly složit, protože se mnohem snadněji přemisťují, když se banket koná v místech na takové akce nepřizpůsobených, například na svěžím vzduchu.

V našem internetovém obchodě nabízíme nejlepší banketové stoly, které jsou vybaveny skládacím mechanismem usnadňujícím jejich přepravu a rychlé sestavení kdekoliv chcete. Stoly jsou k dispozici v různých velikostech, díky čemuž mohou být upraveny a přizpůsobeny potřebám akce. A co víc, jsou také  v nejrůznějších tvarech, což umožňuje uspořádat jakoukoliv událost a nepředstavují žádný zásadní problém.

Banketové stoly

Cateringové stoly

Cateringové lavice